شرکت رامین سعید شبکه

درباره شرکت

آدرس دفتر مشهد:

خراسان رضوی.مشهد، خیابان امام خمینی، امام خمینی ۲۸، برج تجاری اداری مرمر، طبقه ۱۵ شرقی، واحد6 تا 8.

شماره تماس:

051-38114481  

آدرس دفتر تهران:

بزرگراه نیایش، سردار جنگل شمالی، انتهای خیابان لادن، نبش خیابان لاله، پلاک 10، واحد4، طبقه3.

شماره تماس:

02144808243

تاریخچه شرکت

شرکت حمل و نقل بین المللی رامین سعید شبکه به عنوان یکی از شرکت های زیر شاخته گروپ تجارتی رامین سعید در سال 1391 در کشور ایران تاسیس گردید. این شرکت به طور مستقیم تحت پوشش حمایت های وزارت اقتصاد و دارایی و اداره سرمایه گذاری خارجی کشور ایران می باشد.

شرکت مذکور به هدف ایجاد روابط کاری وسیع تر با شرکت های ایرانی، انتقال راحت تر مواد نفتی و غیر نفتی و پیشرفت تجاری گروپ تجارتی رامین سعید با سرمایه بالغ بر 7 میلیون دالر و جواز سرمایه گذاری خارجی صادره از وزیر اقتصاد و دارایی ایران راه اندازی شده است که از جمله دارایی های این شرکت می توان  77 دستگاه موتر تانکر مدل سال را نام برد که تحت نام شرکت رامین سعید شبکه خریداری و فعالیت می نمایند.

با توجه به قوانین سرمایه گذاری در ایران، شرکت رامین سعید شبکه به عنوان یک سرمایه گذار خارجی تحت پوشش حمایت های سرمایه گذاری کشور جمهوری اسلامی ایران می باشد.

مسئولیت ها و تیم کاری:

شرکت رامین سعید شبکه مسئولیت انتقال گاز و فرآورده های خریداری شده توسط شرکت های رامین سعید لمیتد و بلک لیکوئید لمیتد از کشورهای جموری اسلامی ایران، عراق و جمهوری آذربایجان را به کشور افغانستان به عهده دارد. این شرکت دارای 77 عدد موترهای تانکر گاز با شماره پلاک ایران برای انتقال مواد نفتی بین کشورها می باشد که برای بیش از 100 نفر راننده و 20 نفر کارمند اداری به صورت مستقیم در این شرکت شغل ایجاد شده است.

خدمات شرکت رامین سعید شبکه

انتقال گاز و فرآورده های خریداری شده توسط شرکت های رامین سعید لمیتد

77
تعداد تانکرها
65
تعداد کارمندان
1391
سال تاسیس

تانکرهای شرکت

شرکت رامین سعید شبکه
شرکت رامین سعید شبکه
شرکت رامین سعید شبکه
رامین سعید شبکه
رامین سعید شبکه
رامین سعید شبکه